Başkan Mustafa Atar'dan Bayram Mesajı

Dernek Başkanı Mustafa Atar’dan Bayram Kutlama Mesajı

TEFEKKÜR 15.06.2024 18:31:00 429 0
Başkan Mustafa Atar

İstanbul Pazarlılar Birliği Derneği Başkanı Mustafa Atar, Kurban Bayramı münasebetiyle bulunduğu memleketi Pazar'da mesaj yayımladı.

“Hep birlikte Büyük bir manevi huzurla idrak edeceğimiz Kurban  Bayramı günlerine de ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz”. İfadelerine yer verdiği  mesajında  Başkan Atar, özetle şunları söyledi:

“Bayramlar sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği; insanlar arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği; dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı özel günlerdir. Bu özel günlerde ihtiyaç sahiplerini ve kimsesizleri, öksüz ve yetim çocukları, yaşlı ve hastalarımızı ziyaret ederek ilgi ve şefkatimizi hissettirmek, bayram sevincini ve coşkusunu onlarla paylaşmak en önemli sorumluluğumuzdur.”

Başkan Atar, “Bu duygu ve düşüncelerle; vatanımızın bölünmez bütünlüğü, ülkemizin bağımsızlığı, huzur ve refahı için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor; onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı kutluyor; bu mübarek günlerin insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi


Anahtar Kelimeler: başkan mustafa atar'dan bayram mesajı
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI