ARHAVİ BELEDİYESİ ENVANTERİNE YENİ ÇÖP KAMYONU KAZANDIRILDI

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Arhavi Belediyesine çöp aracı hibe edildi.

TRABZON-ARTVİN 8.07.2024 10:27:00 216 0
ARHAVİ BELEDİYESİ ENVANTERİNE YENİ ÇÖP KAMYONU KAZANDIRILDI

Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ-Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının hibesi ile belediye çöp servisinde kullanılan araçların hizmet verme noktasında yaşattığı sorunların giderilmesi için Belediye Başkanı Turgay Ataselim’in girişimleri, AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik’in destekleriyle 0. km Mercedes marka araç alındı.

Bu kapsamda Belediye envanterine yeni çöp kamyonu kazandırılması için AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik’in destekleri ile Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından ilçeye 3,5 Milyon TL hibe edildi. Bu hibe ile belediye envanterine 1 adet 0km Mercedes Actros 1832 araç donanımı ile birlikte iktisap edildi. Çöp aracı gerekli işlemlerin yapılmasının ardından yakın zamanda ilçede hizmet vermeye başlayacak.

Belediye Başkanı Turgay Ataselim söz konusu aracın belediyeyeye kazandırılmasında büyük katkı ve desteği bulunan Milletvekili Faruk Çelik’e ile Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yetkililerine teşekkür ederek, belediye envanterine alınan aracın ilçeye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.


1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI